Чубаров: Крим став територією, з якої Росія загрожує не тільки Україні, а всьому світу

  РФ завершила облаштування Криму в якості плацдарму на південному фланзі НАТО

  Про це заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров під час акції на Майдані Незалежності в Києві на підтримку переслідуваного в окупованому Криму заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова, передає УНІАН.

  "Спираючись на навчання, які Росія проводить в своєму південному федеральному окрузі, до складу якого вони включили окупований ними Крим, вони перекинули туди, я думаю, що вже остаточні військові частини до Криму, яких не вистачало. Сьогодні можна говорити, що вони завершили облаштування Криму як насиченого сучасною зброєю плацдарму Росії на південному фланзі НАТО", - заявив він.

  За його словами, Крим сьогодні став територією, з якої Росія загрожує не лише Україні, "а можна говорити, що всьому світові". "І це ще одна з причин, чому світ має кардинально змінити своє ставлення і до санкцій, і до інших обмежень, які встановлені по відношенню до Росії", - наголосив Чубаров.

  Нагадаємо, Рефат Чубаров заявив, що у провокацію на початку серпня в Криму був залучений сам президент Росії Путін. Він, спираючись на заздалегідь підготовлену провокацію, заявив про те, що формат "нормандської четвірки" не може працювати, бо Україна діє як держава-терорист. 

  Попередній матеріал
  В Узбекистані в останню путь проводжають президента Іслама Карімова
  Наступний матеріал
  Узбекистан нагромаджує техніку на кордоні з Киргизією

  Чубаров: кримські татари не підуть на вибори російської Держдуми

  Чубаров: Доки світ не змусить Росію допускати в Крим міжнародні місії, ситуація не зміниться