5.ua

Чубаров: після російської провокації у Криму контакти між адміністраціями України та РФ заморожені

Лідер кримських татар впевнений, що Путін дав Україні чудовий шанс, щоб переформатувати своє завдання і очікування від будь-яких діалогів із Заходом

Ніхто досі до кінця не знає, що відбулося на початку серпня у Криму між різними військовими формуваннями РФ. Однак очевидно, що з цього вони вирішили зробити провокацію. Про це в інтерв'ю "5 каналу" розповів голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

"І в цю провокацію був залучений сам президент Росії Путін. Він, спираючись на заздалегідь підготовлену провокацію, заявив про те, що формат "нормандської четвірки" не може працювати, бо Україна діє як держава-терорист. Це ми, на своїй землі!" – підкреслив він.

"Наскільки я знаю, після початку цих подій вже немає контакту між президентом Росії і президентом України. Та розмова про нібито диверсію – з боку Путіна вона була брутальною, нахабною. Зрозуміло, що наш президент відкинув всі ці звинувачення і сказав, що Росія шукає привід для більш широкої диверсії, можливо більшої військової агресії. І зараз джерела говорять, що контакти між адміністраціями президентів заморожені", – заявив Чубаров.

Він зазначив, що одразу після спроби провокації зробив заяву про те, що "Путін надав нам чудовий шанс для того, щоб тепер нам, як Україні, переформатувати своє завдання і свої очікування від будь-яких діалогів і будь-яких форматів між Україною та Заходом, Україною, Заходом і Росією".

"Я вважав, що ми тепер не маємо іти назустріч деяким західним політикам, які вимагають від нас поступового вирішення тих проблем, які привнесені війною Росії проти України", – підкреслив лідер кримських татар.

Повну розмову із Рефатом Чубаровим дивіться о 20:00 у програмі "Погляд" на "5 каналі" або на нашому сайті за цим посиланням. Згодом читайте текстову версію у розділі Інтерв'ю.

Попередній матеріал
Великі та середні українські підприємства стали прибутковими
Наступний матеріал
"Я в лікарні під охороною" – підозрюваний у хабарництві в.о. ректора НАУ відкидає звинувачення
Теги:
Loading...

Чубаров просить розібратися з українськими суднами, які заходять в окупований Крим, порушуючи санкції

Чубаров анонсував створення міжнародного комітету для допомоги постраждалим від репресій у Криму

Частина європейських політиків свідомо відходять від необхідності дотримання прав людини в окупованому Криму – Чубаров

Чубаров: Україна має затвердити за кримськими татарами статус корінного народу

Чубаров прокоментував скупчення техніки РФ на півночі Криму

5 канал - трансляція наживо