5 канал

Чубаров прокоментував скупчення техніки РФ на півночі Криму

  Рефат Чубаров підтвердив інформацію про те, що навколо Джанкоя є скупчення військової техніки

  Скупчення російської військової техніки на півночі Криму схоже на навчання. Про це заявив голова Меджлісу кримських татар, народний депутат України Рефат Чубаров в ефірі одного з українських телеканалів.  Він припустив, що такі дії Російської Федерації мають відразу кілька завдань.

  "Перше - це ще більше придушити моральний опір, який відчувають люди в Криму проти російських окупантів, друге - це для того, щоб затвердити дух своїх колаборантів - що, мовляв, ми не будемо віддавати Крим, повертати його", - сказав він.

  Зі слів Чубарова, жителі деяких сіл колишнього Красноперекопського району не можуть потрапити з одного села в інше, тому що стоять військові заслони.

  Він також підтвердив інформацію про те, що навколо Джанкоя є скупчення військової техніки, зокрема "схожої на БТРи", і вони перекривають деякі міжрайонні дороги. Чубаров зазначив, що Джанкой має велике значення, тому що там розташований один з найбільших військових аеродромів.

  "З окупацією Криму росіяни дуже його обладнали, і там є постійна присутність військової техніки. Я думаю, що вони демонструють такі скупчення з метою навчань навколо, з їх точки зору, найважливіших військових об'єктів: Джанкой та Джанкойський аеродром є одним із центрів скупчення військової техніки окупантів в Криму", - зазначив голова Меджлісу кримських татар.

  Нагадаємо, російська окупаційна влада близько 7:00 в неділю, 7 серпня, з невстановлених причин призупинила пропуск громадян та транспорту на адмінкордоні материкової України і півострова Крим.

  Попередній матеріал
  Окупанти розблокували рух на "Чонгарі" – ДПСУ
  Наступний матеріал
  На Донеччині стався невеликий землетрус
  Теги:
  Loading...

  Окупанти розблокували рух на "Чонгарі" – ДПСУ

  Очевидці помітили багато російської техніки біля Армянська та Джанкоя - Меджліс

  Кремль відриває Крим від України і закриває проект "Велика Новоросія" – експерти про підпорядкування Криму ПФО РФ

  Росія посилює озброєння прикордонників ФСБ у Криму – Слободян