Чорнобильці Київщини отримали 32 квартири [відео]

  32 квартири отримали чорнобильці Київщини. Житло люди чекали понад 20 років. Торік у нових помешканнях вже оселилися 22 родини. А от цьогоріч планують цю цифру збільшити утричі.

  Ліпше пізно, аніж ніколи. Кваритирне питання Ольга Петрівна вирішувала мало не чверть століття. Нині  жінка придивляється до нового помешкання. У ньому вже встановили газовий котел, підключили усю сантехніку, провели електрику. Будівельники навіть вгадали із кольром стін.

  Ольга Бархоленко: "Кольорове, мені подобається. І коридор подобається колір, і в кімнаті подобається".

  Нового помешкання жінка чекала, відколи сталася аварія. Увесь цей час з сином та чоловіком тіснилася в однокімнатній квартирі. А два роки тому родина втратила годувальника, тож шанси придбати нове житло - зійшли нанівець.

  Ольга Бархоленко: "Квартири, якщо купувати - вони дуже дорогі, у нас такої змоги не має. І те, що нам дає держава безкоштовно - то цим я задоволена".

  Ордери тепер мають ще зо три десятка чорнобильців. Торік 22 квартири отримали у Василькові. Цоьгоріч географія значно розширилася - помешкання видали у Немішаєвому, Богуславі, Білій Церкві, Борисполі та Володарці.

  Микола Сек, директор департаменту з питань цивільного захисту та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи КОДА: "У 2011 році виділялося майже 10 млн. на 23 квартири. У 2012 виділялося 22 млн. 700 тисяч, ми за них закупили 53 квартири".

  Скільки цьогоріч виділять - невідомо. Проте вже планують придбати ще сотню квартир. Але навіть і ці квадратні метри чергу не зменшать. Адже...

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Біля 10 тисяч людей стоїть на черзі, і тому - це капля в морі, але повірте - це віра людей, що держава не відійшла від вирішення цієї проблематики, що ця проблема є і ми будем всі разом вирішувати".

  Зокрема, додаткові кошти шукатимуть у благодійників. Якщо держава і надалі надаватиме квартири такими самими темпами - чергу ліквідують щонайменше через сто років.

  Олена Махно, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Пагорбу Андріївської церкви загрожують нові зсуви [відео]
  Наступний матеріал
  Чиновники відбирають частину приміщень у гімназії [відео]
  Теги:
  Loading...