Чиновники відбирають частину приміщень у гімназії [відео]

  Школа у школі. Віддати частину класів 237-ї гімназії на Дарниці ліцею "Інтелект" хоче столичне управління освіти. Нині заклад розміщується у колишньому дитсадку, там катастрофічно бракує місця. Звільнити для ліцеїстів хочуть 18 кабінетів - це окремий блок гімназії - де нині навчаються початкові класи. Їх, натомість, планують переселити у інше крило - до старших класів. Проти таких міграцій виступають батьки гімназистів.

  Батьки: "Чітко написано - забрати блок початкової школи".

  У гімназії 237 на Дарниці - батьківські збори. Сьогодні без оцінок і щоденників - але з наказом від райадміністрації. Там йдеться: надати окремий блок школи, де нині навчаються молодші класи, для учнів ліцею "Інтелект". 

  Марія Кізленко, мама: "Вони самі прийшли, відкривали наші класи і сказали - 1 квітня це було, батьки були в школі бо ми ремонтували класи - оцей клас ми забираємо, оцей клас, оцей. Коли я запитала, що робиться - "Вашу початкову школу забирають. Ми відокремлюємо". - "А куда ж наші діти?" - "Ну майстерні є, звільнять станки посадять туда".

  Нині в школі навчається 430 учнів. На 21 клас є 40 приміщень - це класи, кабінети, лабораторії тощо. У 18 з них вже з 1 вересня можуть переселитися ліцеїсти. Оптимізація - одним словом пояснюють чиновники. 

  Сергій Вітковський, голова дарницької РДА: "Ми не можемо сьгодні дозволити, щоб школа пустувала".

  Віддадуть ліцеїстам тільки ті приміщення, які раніше у школи орендували громадські організації - обіцяє батькам гімназії чільник району.

  Сергій Вітковський, голова дарницької РДА: "Молодша школа залишиться на місці. Буде розміщено на додаткових приміщеннях, які звільняються від орендарів. Ми сюди будем розміщати учнів 1 класу ліцею "Інтелект"".

  Директор ліцею чув інші обіцянки.
   
  Сергій Романовський, директор ліцею "Інтелект": "Там целый блок, кстати, у них отдельный блок, и там 500 человек должны сесть". 

  Журналіст: "А начальник району говорив, що лише 1 клас".

  Сергій Романовський, директор ліцею "Інтелект": "Нет, с 1-го по 6-й".

  Завуч гімназії №237: "Не може бути початкова школа - не в блоці молодшої школи".

  У ліцеї "Інтелект" навчається близько шести сотень учнів, тоді як дитсадок, де нині розташований заклад, розрахований на 300 дітей. Проводити уроки доводиться і в актовій залі. 

  Ліцеїст: "Англмовою ми займаємося в актовому залі постійно. Дуже великий клас і не вистачає місць. Нас 40".

  Два перші класи ліцею нині навчаються у 62-й школі. На наступний рік вже набрали півтори сотні першачків - бо розраховують таки переїхати до 237-ї гімназії. Зібрати за одним столом директорів гімназії, ліцею та батьків планують у п`ятницю в РДА. Чому збори проводять зараз, коли наказ про виділення приміщень уже підписаний - пікетувальники не розуміють. У чиновників відповіді немає - вказівка про переселення прийшла з управління.

  Світлана Одаренко, Олексій Іванченков, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Чорнобильці Київщини отримали 32 квартири [відео]
  Наступний матеріал
  Фінальний матч Кубка України пройде у Харкові
  Теги:
  Loading...