Черновецький зазіхнув на крісло Тимошенко

  З упевненістю в перемозі та претензіями на крісло Прем`єр-міністра. Леонід Черновецький йде на позачергові вибори до Верховної Ради.
  Блок мера готовий об`єднуватися з усіма партіями та блоками, члени яких, цитата: "Вірять у Бога". Поки об`єднався лише з Християнсько-Демократичною партією України. 

  Столичний чільник переконаний, що зможе подолати десятивідсотковий бар`єр і сформувати третю силу в українській політиці. Себе він бачить не інакше як у прем`єрському кріслі. При цьому керівництво містом покладає на свою фракцію у Київраді. Кого Черновецький бачить своїм наступником - інтрига. Не називає він і прізвищ членів своєї майбутньої парламентської команди.

  У відпустку на час передвиборної кампанії мер не піде, як і його заступники. Водночас міський голова назвав незаконним процес затягування виборів до Верховної Ради.

  Леонід Черновецький, Київський міський голова: "Я полагаю, что я буду хорошим премьер-министром. Первым народным премьер-министром. Я был самым эффективным законодателем - от меня было принято очень много важных законов. Если говорить о законах, которые нравятся Богу, то это закон о морали, который будет ещё на Украине торжествовать тысячу лет и меня будут в связи с этим вспоминать".
  Попередній матеріал
  Опалювальний сезон стартував у більшості областей України
  Наступний матеріал
  Масові протести проти безробіття в Європі (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...