Опалювальний сезон стартував у більшості областей України

  Опалювальний сезон стартував у більшості областей України. У цьому сьогодні переконував міністр з питань житлово-комунального господартсва Олексій Кучеренко.
  За його словами, тепло подали більше, ніж  у третину житлових будинків.  Підключені також 70 відсотків об`єктів соціальної сфери. Однак, є регіони, які мають великі борги перед "Нафтогазом України". Допоки вони не розрахуються за попередній період - тепла в цих областях не буде. Серед найбільших боржників - Харківська, Донецька, Кіровоградська, Херсонська, Закарпатська та Івано-Франківська області.

  Олексій Кучеренко, міністр з питань житлово-комунального господартсва: "Житлово-комунальне господарство України готове до зими сьогодні краще, ніж попередні роки. І це при тому, що цього року менше було державне фінансування... Все рівно хтось має сплати податки. Тому ми сьогодні знайшли і внутрішні можливості і кошти місцевих бюджетів і територіальні рішення, бо основний інвестор- населення, яке дуже акуратно по всій території України сплачує за житлово-комуналтьні послуги. Середній рівень розрахунку зараз коливається від 95 до 102 відсотків".
  Попередній матеріал
  Вибух на фабриці феєрверків у Індії - 27 людей загинули
  Наступний матеріал
  Черновецький зазіхнув на крісло Тимошенко
  Теги:
  Loading...