Металургія
Металургія censor.net.ua

Через законопроєкт №1210 люди втратять роботу і вийдуть на вулиці – експерт

  За словами Калініченка, документ також загрожує втратою ринків, які займає українська металургія

  Ухвалення законопроєкту №1210 призведе до краху цілої індустрії в країні, що неминуче призведе до скорочення кількості робочих місць. А тоді люди вийдуть на вулиці. Таку заяву зробив політичний аналітик Олексій Калініченко в ефірі телеканалу "112 Україна".

  "Це, за великим рахунком, називається крах цілої індустрії в країні. Адже весь прибуток буде, в першу чергу, йти на погашення податкових зобов'язань перед державою, які зростуть. За деякими оцінками в 3-4 рази можуть піднятися ці ставки", – зауважив він.

  Зі слів експерта, також це загрожує втратою ринків, які ще займає українська металургія – а це автоматично призведе до обрізання дохідної частини бюджету, надходження валютних коштів.

  "Тобто те, що ми продаємо в підсумку. Не варто забувати і про соціальну складову, якщо згортатиметься виробництво, значить люди будуть, я до цього теж хочу підвести, то люди будуть позбавлятися робочих місць. Куди ці люди підуть? Вони можуть піти на вулицю", – додав Калініченко.

  Нагадаємо, у Верховній Раді мають намір розглянути зміни до Податкового законодавства, винесені в законопроєкт №1210. Він передбачає значне підвищення ренти на залізну руду, і тим самим робить металургійну галузь в Україні збитковою, а металопродукцію неконкурентною на світових ринках через різке зростання її ціни.

  Попередній матеріал
  Перше зняття недоторканності у новій Раді: як нардепи голосували за арешт "галицького короля" Дубневича – сюжет
  Наступний матеріал
  "Крим є територією України": НАТО засудило широкомасштабне нарощування військового потенціалу Росії на окупованих територіях
  Теги: