Олександр Каленков
Олександр Каленков 5.ua

Через закон №1210 Україна може втратити $3 млрд – Каленков

  Читайте по-русски
  Але найгірше, за словами підприємця, що країна втратить свої ринки в Європі на користь російських виробників

  Заплановані зміни в Податковому кодексі України щодо рентних платежів, які прописані у законопроєкті №1210, завдадуть шкоди для економіки. Таку заяву зробив президент Об'єднання підприємств.

  "Укрметалургпром" Олександр Каленков, передає OBOZREVATEL.
  З його слів, підвищення податку може різко скоротити кількість робочих місць на профільних українських підприємствах – Інгулецькому ГЗК, Північному ГЗК і Центральному ГЗК.

  "16 млн тонн йдуть російському "Металоінвест". Що це означає для валютного курсу і для зростання цін ви все можете зрозуміти, тому що це велика цифра – мова йде про близько $3 млрд, які країна отримує валютної виручки від експорту залізорудної сировини. Вони будуть під питанням. Більшу частину з них ми втратимо", – зазначив президент "Укрметаллургпрому".

  І акцентував, що ще більш прикрим для України буде те, що країна втратить свої ринки в Європі на користь російських виробників.

  "Щоб люди уявляли собі масштаби цієї катастрофи. Не кажучи вже про те, що суміжні підприємства, а це фактично на три можна відразу множити. Це обсяг який втратить "Укрзалізниця", порти, які перевалюють наші вантажі. Для економіки країни буде завдано величезної шкоди", – резюмував він.

  Попередній матеріал
  Котик-вуглик шукає нових "батьків" для спільного муркотливого життя
  Наступний матеріал
  Доля "скіфського золота": Україна наполягає на заміні головуючого судді в Амстердамі
  Теги: