Через ремонт школи №140 дітей змушують шукати іншу

  Паніка в одній зі столичних шкіл. Через надто затягнутий ремонт покрівлі будівлі 140-ву школу в Святошинському районі можуть взагалі закрити. У цьому переконують батьки тамтешніх учнів.
  Адже керівництво закладу повідомило їм про брак коштів на ремонт і попросило тичасово водити дітей до іншої школи.

  Мешканцям району здалося підозрілим, що будівлю навчального закладу навмисно звільняють від учнів. Бо під прикриттям ремонту тут, на їхню думку, може з`явитися ліцей сусіднього ВИШу.

  Натомість районне керівництво на такі закиди не зважає і називає це переполохом на рівному місці. І пояснює - ремонт і, справді, затягнувся через брак коштів. Уже після осінніх канікул діти підуть до школи з новою покрівлею, - запевняють районні чиновники.

  Лілія Петрова, голова батківського комітету СШ №140: "Единственное, что мы просим - сделать нам крышу и включить отопление. Наши требования - чтобы дети остались учиться в этой школе".

  Олександр Велікдус, заступник голови Святошинської РДА з питань капітального будівництва: "Реконструкцією передбачалося відселення школи, але ми з батківським комітетом прийняли рішення не відселять і розбили на два пускових корпуси. Дітки повернуться до школи з канікул і будуть там вчитись без всяких там проблем великих".
  Попередній матеріал
  Перший паркомат встановили в Києві
  Наступний матеріал
  ДАІ перевіряє готовність громадського транспорту до зими (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...