ДАІ перевіряє готовність громадського транспорту до зими (РЕПОРТАЖ)

  Готовність громадського транспорту до зими перевіряють ДАІшники по всій країні. Зокрема у Криму під прискірливим оком державтоінспекторів - п`ять з половиною тисяч автобусів та маршруток. Їх моніторять і на технічну справність і на адектатність поведінки на дорогах водіїв.
  Прискіпливі ДАІшники обіцяють - перевірять все - від самого процесу проведення техогляду маршруток та медлогляду водіїв - до їхньої поведінки на дорогах.

  Разом із мобільною групою ДАІ на чергування вирушають і журналісти. ДАІшники просять їх фіксувати усі огріхи водіїв на відео. Обравши на дорозі першу-ліпшу маршрутку, журналісти та автоінспектори прямують за нею до кінцевої зупинки. Без порушень не обійшлося - водій і підбирав людей просто на перехресті і висаджував пасажирів, пригальмувавши у другій смузі.

  На кінцевій зупинці водія ознайомили з повним переліком його порушень. Сьогодні порушників не штрафували, лише попереджали. Але ДАІшники кажуть, і такий метод діє.

  А от що справді має налякати водіїв, так це нові штрафи. Якщо зараз за зупинку в недозволеному місці вони сплачують лише вісім гривень, то за місяць муситимуть викласти з власної кишені вже кілька сотень.

  Юлія Крючкова, Ігор Романенков, Сімферополь, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.96Мб)
  Попередній матеріал
  Через ремонт школи №140 дітей змушують шукати іншу
  Наступний матеріал
  Moody's погіршило прогноз України до "стабільного"
  Теги:
  Loading...