Перший паркомат встановили в Києві

  Хочеш припаркуватися - шукай паркомат. Відтепер київські водії сплачуватимуть за стоянку за допомогою спеціальних пристроїв - паркоматів. Перший з них встановили сьогодні біля Бесарабського ринку.

  У такий спосіб столична влада боротиметься з корупцією серед паркувальників. Адже, як визнають у мерії, половину грошей паркувальники беруть собі до кишені.

  Сам пристрій має кілька функцій. З його допомогою можна сплатити за парковку, подовжити її, оплатити штраф за розблокування коліс авта та поповнити рахунок мобільного. Саме через останню функцію всі пристрої для міста встановлять задарма. Це зроблять компанії мобільного зв`язку.

  До кінця року в Києві планують встановити ще сімдесят паркоматів.

  Денис Басс, перший заступник голови КМДА: "С помощью таких устройств мы сможем пополнить бюджет в следующем году уже на 60 млн. Это первый паркомат, который мы установили, а на протяжении года у нас есть программа - 500 паркоматов. Это пилотный проект, который мы сегодня начинаем, я думаю, что устанавливать их будем мы вовремя, в соответствии с графиком, потому что первую партию мы уже получили".

  Попередній матеріал
  СБУ передала до ГПУ матеріали щодо блокування Київського апеляційного адмінсуду
  Наступний матеріал
  Через ремонт школи №140 дітей змушують шукати іншу
  Теги:
  Loading...