Безробіття
Безробіття відкриті джерела

Через коронавірус українці масово втрачають роботу в Європі – фахівці

  Читайте по-русски
  Близько 30% українців у Польщі втратили роботу через пандемію

  Україна – не єдина держава, яка зіткнулася зі зростанням рівня безробіття. Станом на 1 червня в нашій країні, за даними Держслужби зайнятості, офіційно зареєстровано понад 510 тисяч безробітних. Та реальна кількість безробітних у травні склала приблизно 2,5–2,8 млн українців, повідомляє "24 канал". Та безробіття стає загальносвітовим лихом.

  За словами джерела, відчула це і Європа – найбільший імпортер українських трудових ресурсів. Тому багатьом європейським компаніям доводиться скорочувати свій штат і звільняти, зокрема, українських працівників, наголошують фахівці.

  Так, близько 30% українців у Польщі втратили роботу через пандемію, каже президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник.

  "Зрозуміло, що Україна не буде виплачувати дотації польським компаніям, щоб ті не звільняли українців", – коментує експерт Олексій Кущ.

  В Іспанії, яка стала одним із осередків поширення коронавірусу, рівень безробіття теж стрімко зростає. Зазначається, що кількість фактично безробітних в країні досягла 3,8 млн осіб станом на початок травня. З них майже 300 тис. втратили роботу лише протягом місяця. У Британії ситуація ще більш критична. Як свідчить джерело, за два тижні близько пів мільйона осіб звернулися за допомогою з безробіття.

  Попередній матеріал
  Черговий спалах COVID-19: на Одещині у двох селах встановлять карантинні пости
  Наступний матеріал
  Собака розміром із коня: найвищий пес у світі встановив новий рекорд
  Теги:
  Loading...