Будівництво заводу дитячого харчування, що у селищі Згурівка на завершальній стадії

  Уже восени цього року матусі, зможуть годувати дітей продукцією виробленою на Київщині. Будівництво заводу дитячого харчування, що у селищі Згурівка на завершальній стадії.

  Уже з наступного місяця там почнуть монтувати виробниче обладнання. На ньому виготовлятимуть продукцію для дітей віком від 8 місяців до 3-х років. Щодня завод перероблятиме 40 тонн молока. Новий асортимент дитячого харчування з`явиться не лише у крамницях Київщини, а й в інших областях України. Вартість проекту 160 мільйонів гривень.

  Олександр Сіренко, голова правління ПАТ "Яготинський маслозавод": "Це перший і єдиний на сьогоднішній день завод повнокомплектної дитячої продукції, рідкої продукції. Маємо на увазі, молочну продукцію, це молоко, це творожні маси, це йогурти і дитячий кефір".

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "У першу чергу, це робочі місця, це податки, це наповнення бюджету. На цьому заводі буде працювати біля ста робітників, які дадуть можливість працювати ще 200-стам, 300-стам, чи 400-стам. Тому що логістика заводу - дуже велика".

  Попередній матеріал
  60 нових автобусів та тролейбусів презентували у Києві
  Наступний матеріал
  За столичних безпритульних тварин візьмуться іноземні зоозахисники
  Теги: