За столичних безпритульних тварин візьмуться іноземні зоозахисники

  За столичних безпритульних тварин візьмуться іноземні зоозахисники.

  КМДА підписала меморандум про співпрацю із міжнародною благодійною організацією "Чотири лапи". Відтак іноземні фахівці розпочнуть програму стерилізації уже за п`ять днів. Протягом року благодійники планують прооперувати 10ть тисяч тварин-безхатченків. Для цього в Києві працюватиме три мобільних ветеринарних клініки та 7 машин для відлову. Співпрацюватимуть вони також із місцевими ветеринарами та організаціями охорони тварин. Окрім того в рамках проекту проводитиметься соціальна робота із населенням, аби не допустити подальшого зростання кількості безпритульних тварин.

  Амір Халіл, керівник проекту "Four paws": "Засоби мас інформації дуже багато уваги приділили цій проблемі. Я думаю, що ця проблема існує не між собаками, а між людьми. Є люди, які підтримують тварин, а є люди, які проти них. Тож, аби вирішити цю проблему на довгий термін, ми бачимо один вихід - стерилізація, а не вбивство".

  Олександр Мазурчак, перший заступник голови КМДА: "Якщо ми використаєм в повній мірі ту допомогу, яку нам надують наші закордонні друзі, ми можемо за два роки повністю завершити процес стерилізації повністю всієї популяції, яка є в місті Києві, і дальше гуманними способами їх регуляцію".

  Попередній матеріал
  Будівництво заводу дитячого харчування, що у селищі Згурівка на завершальній стадії
  Наступний матеріал
  Відкрилася виставка найкращих художників та народних майстрів Київщини "Спокуса весни"
  Теги: