60 нових автобусів та тролейбусів презентували у Києві

  60 нових автобусів та тролейбусів презентували у Києві.

  Курсуватимуть вони на маршрутах, які обрали самі містяни за допомогою гарячої лінії міського колл-центру. А саме на найпопулярніших маршрутах Троєщини, Оболоні, Мінському масиві та на мосту Патона. А разом із новим транспортом в Києві запрацює і нова волонтерська ініціатива під назвою "Позитивний рух". Його активісти їзтитимуть громадським транспортом, щоб допомогати в дорозі пенсіонерам, неповносправним та вагітним. Вони стежитимуть за культурою пасажирів, а також намагатимуться покращити їхній настрій під час поїздки.

  Катерина Романчук, волонтер: "Посміхнись і отримай посмішку у відповідь. Ми будемо діяти саме цим способом. Ми будемо приносити радість посмішки людям, тому що сьогодні не досить ясна погода, а ми такі одягнені в яскравий одяг. Допомагати будемо людям. Тому що ми знаємо, що в громадському транспорті найбільше їздить пенсіонерів, людей похилого віку".

  Олександр Попов, голова КМДА: "Такий транспорт, враховуючи технічний стан, умови, є конкурентно спроможним перед іншими видами приватних перевезень, І тому ми маємо надію, що ця програма буде і в подальшому користуватись максимальним попитом у мешканців Києва".

  Попередній матеріал
  Першу в Україні дегустаційну залу та музей повидла відкрили на Закарпатті [відео]
  Наступний матеріал
  Будівництво заводу дитячого харчування, що у селищі Згурівка на завершальній стадії
  Теги: