ukrnafta.com

Борги, свідомо створені групою "Приват" на "Укрнафті", буде сплачувати держава – Куюн

  Читайте по-русски
  Понад 32 мільярди гривень боргу компанія сформувала свідомо протягом останніх 5-ти років

  Більше як 32 мільярди гривень на сьогодні складає сумарний борг "Укрнафти", що знаходиться під повним контролем групи "Приват" Ігоря Коломойського – повідомив Сергій Куюн, директор ТОВ "Консалтингова група А-95".

  В інтерв’ю журналістам експерт паливного ринку надав пояснення: такі суми компанія сформувала свідомо протягом останніх 5-ти років. До несплати ренти додалися нарахування фіскальних органів, до того близько 20-ти мільярдів гривень було виведено з компанії. Ця справа наразі розслідується НАБУ.

  Наразі для погашення боргів "Укрнафти" НАК "Нафтогаз" розробив спеціальну схему, де "борги створені групою "Приват" у 2015 році, має погасити держава за рахунок "Нафтогазу" та державного бюджету" - сказав експерт. І це при тому, що у структурі власності є кілька приватних акціонерів.

  Нагадаємо, з відкритих джерел відомо, що з 1998 року НАК "Нафтогаз України" володіє контрольним пакетом 50+1 акція ПАТ "Укрнафта", 42% акцій належить структурам Ігоря Коломойського, і ще 8% іншим акціонерам зареєстрованим в офшорних зонах на Кіпрі.

  Попередній матеріал
  Міжнародний форум "Європа майбутнього" в Польщі: ключове питання – гібридні загрози з боку РФ
  Наступний матеріал
  Моторошна ДТП у Харкові: Олену Зайцеву етапували до виправної колонії
  Теги: