Благодійний концерт "Подаруй дитині любов" відбувся у Києві [відео]

  Благодійний концерт "Подаруй дитині любов" відбувся у Києві. Столичні волонтери таким чином збирали кошти для дітей із психічними відхленнями. Вихованкам Пугачівського інтернату вкрай потрібне додаткове житловЕ приміщення - воно є, але без ремонту, на це потрібно іще 200 тисяч гривень. Саме таку суму волонтерський рух має на меті передати дитячому будинку.

  Киянин Георгій у клуби ходить не надто часто. Але, почувши від друзів, що захід благодійний відразу погодився купити квитки. Каже - приємно внести хай невелику, але свою частку в допомогу дітям.

  Георгій: "Відверто, уперше з благодійністю зіткнувся, і тоум мене це привабило. В чому фундамент, Фундаменту тому , щоби познайомитися з людьми, які безпосередгньо беруть тут участь".

  Так само швидко на пропозицію долучитичся до доброї справи - відгукнулася низка артистів. Хоч ніхто з них до кінця не розібрався для якого саме інтернату збирають кошти. Пояснюють просто,  допомога дітям - обов`язок кожного.

  Антитіло: "Я не заглиблювався в нюанси так. Я знаю, що там збираються кошти на якесь обладнання для них, ну з задоволенням приймаємо участь".

  Гайдамака: "Багато не знаю, але в будь-якому разі, це діти, яким треба дати класний старт".

  Діля: "Я знаю, що тут будуть зібрані кошти що тут, що це буде допомога дітям і ці кошти дійсно перераховуються".

  Кошти волонтери збирають для вихованок із Пугачівського інтернату, що в Житомирській області. У ньому мешкає 84 дівчинки. Від більшості - відмовилися батьки. 

  Олена Шишко, співорганізатор благодійного концерту: "Дівчатка від 4х до 3-ти років з розумовою відсталістю середнього і важкого рівнів. Восьмеро з яких не ходять, вони пересуваються на інвалідних калясках. Знаєте, коли приїхали спочатку дуже багато плакали. Хотілося їх пожаліти, ну тому що картина звичайно така дуже зворушлива. Але які ж вони щасливі. Ну в них настільки сяють очі. Ви на них дивитеся і вони вам усміхаються і вони вам готові дарувати енергію".

  У Пугачівському інтернаті найгостріше стоїть питання про помешкання. За санітарними нормами у кімнаті в кожної дитини має бути не менше ніж 7 з половино метрів. Такої площі у вихованок - удвічі менше. На території інтернату є приміщення, де могли б жити дівчата, але воно потребує ремонту. Знайти кошти, щоби привести його до ладу - взялися волонтери з Києва.

  Юрій Чипенко,співорганізатор благодійного концерту: "Ми не єдина така небайдужа група до проблем цього дитячого будинку. І вже до нас певна кількість коштів була зібрана і певна частина ремонту була зроблена. Тобто ми продовжуємо цей проект. Наша мета зібрати близько 200-т тисяч гривень".

  Потрібну суму волонтери сподіваються дозбирати до кінця місяця. Утім на єдиному проекті зупинятися не збираються. Кияни уже шукають способи, як зібрати кошти для Ладижинського дитячого будинку.

  Наталя Новосядла, Богдан Кальченко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Будівництво на Десятинному провулку й надалі буде заборонено
  Наступний матеріал
  Головний свідок у справі Павліченків не впізнав засуджених [відео]
  Теги:
  Loading...