Головний свідок у справі Павліченків не впізнав засуджених [відео]

  Головний свідок у справі Дмитра та Сергія Павліченків не впізнав засуджених у залі судового засідання. Ліфтер, який кілька хвилин бачив вбивцю судді шевченківського райсуду столиці - Сергія Зубкова, заявив,- що не вневпений, що вбивці - саме засуджені батько та син. Чому свідок Олексій Наумець змінив покази, знає Даря Феденко.

  Головний свідок у справі - Олексій Наумець. Він 2 роки тому працював ліфтером в будинку, де позбавили життя суддю Сергія Зубкова. І кілька хвилин бачив вбивцю. Той стріляв у свідка, але не влучив. Олексій Наумець детально пам`ятає обставини того дня. На суді заявив: він не впевнений, що Дмитро Павліченко і є тим вбивцею. Каже, нападник мав іншу зачіску та був вищий на 10 сантиметрів. А от голос Павліченка-старшого йому здався знайомим.

  Олексій Наумець, свідок, потерпілий у справі: "Можливо це ті люди, можливо ні. Я не впевнений на 100 відсотків, що це ці люди".

  Свідок зізнався, його фактично змусили впізнати Дмитра Павліченка.

  Олексій Наумець, свідок, потерпіли у спаві: "Так, я не впізнав в очі, а на фотографії, як би заставили сказали, що треба підписати".

  Адвокати засуджених наголошували,- слідчий столичної прокуратури двічі викликав на допит НаУмця. Першого разу ліфтер засвідчив, що не впенений, чи є вбивцею Павліченко-старший, вдруге написав, що не сумнівається. Навіщо було двічі викликати одного й того ж свідка, слідчий чітко пояснити у суді не зміг.

  Геннадій Рибка, слідчий особливо важливих справ прокуратури Києва: "Навіщо вам було після того як він не впізнав Павліченка, допитувати його ще раз і що? Відповідь буде якась?- Для впевненості того, що підчас проведення слідчих дій а саме пізнання, наумець сказав правду".

  Прокурори ж запевняють, різниця у свідченнях викликана тільки поганою пам`яттю свідка.

  Наталія Сьома, прокурор: "В ході засідання він показав, що ті осбтавини, які він надавав слідчому, він памятав більш краще ніж тепер, оскільки пройшло багато часу. Він показав, що раніше був більш впевнений, а зараз має сумніви". 

  Засуджені на неправдиві, на їхню думку, свідчення, не реагували. Кажуть, втомилися, за два роки доводити, що не винні.

  Дмитро Павліченко, засуджений: "Как настроен суд, он показал полную свою не объективность, предвзятость, и по отношению к нам и к следствию. Они сейчас открыто защищают слудствие которое совершило против нас преступление".

  Сергій Павліченко, засуджений: "Я не вижу справедливости не в суде первой инстанции, ни в апеляционном. Мы надеемся на верховный конечно".

  У справі вбивства судді Сергія Зубкова є ще 5 свідків. Чи допитуватимуть їх в суді, наразі не відомо. Наступне засідання призначили на 4 квітня.

  Дар`я Феденко, Валерій Савицький, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Благодійний концерт "Подаруй дитині любов" відбувся у Києві [відео]
  Наступний матеріал
  Кіпр вийде з фінансової кризи без оподаткування депозитів
  Теги:
  Loading...