Будівництво на Десятинному провулку й надалі буде заборонено

  Будівництво на Десятинному провулку й надалі буде заборонено.

  Сьогодні в окружному адміністративному суді Київський патріархат української православної церкви намагався оскаржити подання прокуратури про припинення будівництва на Десятинному провулку. Активісти наголошують: роботи велися у заповідній зоні, до того ж, спірна територія ще у 69 році була передана у відомство національної академії наук. Окрім цієї справи у столичних судах триває тяганина ще у трьох справах, повязаних з історичною місцями.

  Віталій Воробйов, прокурор Шевченківського району: "Прокуратура підтримує позицію інспекції державного архітектурного будівельного контролю щодо скасування дозволу на виконання будівльних робіт, оскільки саме на подання прокуратури міста Києва було скасовано вказаний довзіл".

  Марина Соловйова, активістка: "Київський патріархат звернувся до суду про скасування наказу про скасування дозволу на будівництво на Десятинному провулку 3-5. Сьогодні суд відмовив Київьскому Патріархату у задовленні позову, тобто визнав, що не має на цій землі не має бути забудований 7-поверховий будинок адміністративний".

  Попередній матеріал
  Порошенко обурений затягуванням із виборами у Києві [відео]
  Наступний матеріал
  Благодійний концерт "Подаруй дитині любов" відбувся у Києві [відео]
  Теги:
  Loading...