Бізнесвумен Людмила Русаліна 5 канал

Бізнесвумен Людмила Русаліна попросила у Президента захисту родини та себе – звернення

Читайте по-русски
У зверненні до Президента вона розповіла про те, як вже чотири роки сім'я потерпає від терору, що переріс у погрози фізичного знищення

Після низки замовних замахів на вітчизняних підприємців та загибелі трирічного сина одного з них у центрі Києва, публічно про захист своєї родини вийшла попросити Президента – мати п’ятьох дітей Людмила Русаліна, відома бізнесвумен та реалізатор гучних соціальних проектів. У зверненні до Президента вона розповіла про те, як вже чотири роки сім'я потерпає від терору, що переріс у погрози фізичного знищення. І виклала усі факти які доводять про домовленості замовника з кілером, що визначив ціну її життя у сто тисяч доларів США.

"Ще три роки назад я дізналася, що моїм бизнес партнером Петренком ведуться перемовини про замовне вбивство. Останній, у розмові зі мною та моїм адвокатом, визнав, що за цією справою стоїть саме він. Щоб зупинити реалізацію схеми з кіллером, наполягав на підписанні документів що прибирають мене зі спільного бізнесу. Також заявив, що має "кишенькового слідчого", що виконує за дзвінком усі розпорядження", – Людмила Русаліна.

Як доказ ситуації, Також Людмила Русаліна продемонструвала роздруківку своєї телефонної розмови з бізнес партнером. У записі останній визнає що часто веде нічні перемовини зі слідчим, що свідить про його тісний корупційний зв'язок із ним. Такий захисник закону, переконана, не може бути об’єктивним.

"Нам стало відомо, що на мене і мого адвоката ведуться негласні слідчі дії, "наружка" працює, прослушка працює, і так само підтверджується інформація, що є замовлення на моє фізичне усунення", – Людмила Русаліна.

Вцілому ж з 2014-го року в Україні від замовних замахів постраждали майже півтисячі підприємців. Низька активність розслідування таких доводить: бізнесмени залишаються беззахисними в Україні. Людмила Русаліна та її родина сподіваються на об’єктивність слідства і допомогу від такого бандитизму з боку Президента.

Попередній матеріал
"Порушив закон – то йди": петиція за відставку Зеленського стрімко набирає голоси
Наступний матеріал
У західних регіонах України оголосили штормове попередження
Теги:
Loading...