plus.google.com

"Б'ються за владу і майно": профспілки давно не займаються правами працівників – активіст

  Читайте по-русски
  Профспілки користуються колосальними майновими комплексами спеціального призначення (санаторії тощо), розвиток яких зведено до нуля, переконаний активіст

  Діяльність профспілок сьогодні в Україні далека від їх початкового призначення. Вони перетворилися на інструмент політичного тиску. Таку думку активіста Євгена Ковальова наводить у своїй статті "Обозреватель".

  "Профспілки користуються колосальними майновими комплексами спеціального призначення (санаторії тощо), розвиток яких зведено до нуля. У перше десятиліття незалежної України вони активно впливали на виборчі процеси шляхом підтримки тих чи інших політичних сил. Безумовно ці відносини тривають і зараз. Десятки кримінальних справ щодо передачі державного майна профспілок у власність третім приватним особам підтверджує процвітаючу корупцію в цій сфері ", - зазначив Ковальов.

  Він переконаний: початкова мета створення профспілок - захист прав найманих працівників - давно забута.

  "Будемо відверті: цілі діяльності профспілок в законі - одні, а в житті - інші. Одночасно рівень безробіття і нівелювання прав працівників на високому рівні. Так чим займаються профспілки? Б'ються за владу і майно або захищають права працівників і сприяють поліпшенню умов праці? Відповідь очевидний ", – вважає Ковальов.

  Попередній матеріал
  "Яд Вашем" визнав викривлення історичних фактів на користь Росії під час форуму пам'яті жертв Голокосту
  Наступний матеріал
  Андрія Портнова допитали у справі вбивства Шеремета – причина
  Теги:
  Loading...