Більше половини приватних дитсадків Києва працюють без відповідних ліцензій [відео]

  Вісімнадцять із двадцяти семи приватних дитсадків Києва працюють без відповідних ліцензій. Таке в результаті перевірки виявила Державна інспекція навчальних закладів України.

  За словами голови відомства Михайла Гончаренка, під час рейдів встановили, що чотири платні дошкільні заклади функціонували у звичайних приватних житлових будинках, один взагалі розташовувався - у підвалі. При цьому дитсадки не мали дозволів ані пожежної, ані санітарно-епідеміологічної служб. Окрім того, в кількох приватних садках виховуванням дітей займалися особи, які не мали відповідної фахової освіти та не пройшли медогляд. Також серед порушень: відсутність належного харчування, медичного обслуговування та навчання дошкільнят за застарілими підручниками.

  Михайло Гончаренко, голова Державної інспекції навчальних закладів України: "По цим дошкільним приватним закладам в кінці лютого-місяця матеріали нами були передані до київського міського та київського обласного управління освіти і науки для вжиття заходів по усуненню цих недоліків. На усунення цих недоліків відводиться, як правило, 3 місяці. І де були порушення законодавства не тільки в сфері освіти, а, наприклад, порушення, які могли мати критичні наслідки для здоров я дітей, для безпеки дітей, матеріали були передані до правоохоронних органів і органів прокуратури".

  Попередній матеріал
  Судові рішення про заборону мітингів порушують права громадян
  Наступний матеріал
  На президентських виборах у Кенії лідирує Кеньятту
  Теги:
  Loading...