На президентських виборах у Кенії лідирує Кеньятту

  На президентських виборах у Кенії лідирує кандидат, проти якого висунуті обвинувачення у Міжнародному Кримінальному Суді. За Ухуру Кеньятту проголосували понад 54% виборців. На другому місці з результатом у 41 відсоток опинився чинний прем`єр-міністр Райла Одінга. Такі попередні дані оприлюднили в кенійському ЦВК після підрахунку третини бюлетенів.

  У Гаазі Кеньятту обвинувачують у розпаленні кровопролиття після виборів 2007-го. Тоді у міжетнічних сутичках загинули понад тисяча людей, а понад 600 тисяч кенійців стали біженцями. Раніше Сполучені Штати та ЄС попередили Кенію про можливі дипломатичні наслідки перемоги Кеньятти. У Брюсселі та Вашингтоні заявили, що обмежать контакти з Найробі в разі обрання президентом обвинуваченого кандидата. Вибори глави Кенії відбулися на тлі заворушень у приморському регіоні. Напередодні сепаратисти з угруповання Республіканська рада Момбаси здійснили напади на поліцейських, внаслідок яких загинули 19-ро людей.

  Айзек Хассан, голова ЦВК Кенії: "Це попередні результати, а не остаточні. Непотрібно святкувати чи нарікати, зараз іще зарано вітати чи співчувати комусь".

  Попередній матеріал
  Більше половини приватних дитсадків Києва працюють без відповідних ліцензій [відео]
  Наступний матеріал
  Відкрив двері для представників преси всесвітньовідомий автосалон у Женеві
  Теги:
  Loading...