Судові рішення про заборону мітингів порушують права громадян

  Судові рішення про заборону мітингів порушують права громадян. Такого висновку дійшли представники руху "За свободу мирних зібрань", проаналізувавши вироки української феміди.

  Оприлюднили шість найбезглуздіших - на їхню думку - судових рішень, зокрема: окружного адмінсуду Києва, який заборонив мовні протести біля Українського дому, через святкування Дня Незалежності Сполучених Штатів. І Черкаського Окружного суду, який скасував акцію протесту проти голови місцевої облдержадміністрації - пояснили: законом не передбачено проведення мирних зібрань, як заходу боротьби з корупцією, а ще, мітинг зашкодить іміджу влади. Свої висновки, а також згадані рішення - об`єднання направить до Європейського суду з прав людини.

  Максим Середа, центр політико-правових реформ: "В основному громадяни такі рішення не виконують. Але це невиконання на них накладає певні негативні наслідки. Громадян можуть притягнути до адміністративної відповідальності і фактично, такі судові рішення дають привід для сваволі спецпідрозділу "Беркут", наприклад штурм".

  Попередній матеріал
  У Греції страйкують фермери
  Наступний матеріал
  Більше половини приватних дитсадків Києва працюють без відповідних ліцензій [відео]
  Теги:
  Loading...