У Греції страйкують фермери

  У Греції страйкують фермери. Виступають проти урізання субсидій та скасування податкових канікул для виробників сільськогосподарської продукції.

  Організаторами стали - фермери з острова Крит. Вони вранці прибули в афінський порт Пірей, щоби влаштувати мітинг біля будівлі міністерства сільського розвитку. Над усе - їх непокоїть зростання вартості виробництва, до якого призвело підвищення ціни на електроенергію та паливо. Кажуть - політика жорсткої економіки зробила їх неконкурентноздатними. В уряді ж стверджують - політика ощадливості - вимушений крок, який влада робить задля отримання нових кредитів.

  Ґіорґос Спіракіс, голова фермерського кооперативу: "У нас багато проблем: високі податки, дорога електроенергія та бензин, урізані субсидії. Вартість виробництва зросла настільки, що ми вже не здатні конкурувати з іншими європейськими фермерами".

  Ґіоргос Тцортцакіс, президент профспілки фермерів Криту: "Єврогрупа має почути фермерів. Європейські лідери мають зрозуміти, що фермери Греції більше не витримують здорожчання виробництва, а також урядової політики жорсткої економії та злиднів, до яких вона призводить".

  Попередній матеріал
  Шахтар із Луганщини хоче домогтися відшкодування за поламаний хребет [відео]
  Наступний матеріал
  Судові рішення про заборону мітингів порушують права громадян
  Теги:
  Loading...