Шахтар із Луганщини хоче домогтися відшкодування за поламаний хребет [відео]

  Шахтар із Луганщини через прокуратуру хоче домогтися відшкодування за поламаний хребет під час роботи у копальні. Чоловік працював нелегально. Спершу керівництво шахти оплачувало лікування, утім згодом перестало давати кошти.

  34-ий Олексій Маланін – інвалід першої групи. Чоловік вісім місяців прикутий до ліжка. Травму хребта отримав на виробництві під час роботи у міні-копальні. На перших порах після того - керівництво сплачувало за лікування шахтаря. Обіцяло і потім не залишати - в обмін на нерозголошення інформації про обвал у копальні.

  Олексій Маланін, постраждалий: "Хлопцы доставали, в больницу приезжали, говорили, ты бы не вылез, тонн 10 лежало. Сверху на меня порода упала.Никакого акта, официально мы не были трудоустроены".

  Без акту про травму на виробництві Олексію доведеться сплачувати за тривалу реабілітацію самотужки. Його мати розповідає - нині на ліки та догляд за сином витрачають усю пенсію.

  Ніна Маланіна, мати постраждалого: "Почему не дать акт, если это все на шахте случилось?! Как так можно поступить с человеком, который у вас работал?"

  У лікарні підтвердили той факт, що торік у них перебував Олексій Маланін. Проте у книзі реєстрації написано: травма - через падіння з даху.

  Сергій Григор, головний лікар Ровеньківської міської лікарні: "Доставлен частым транспортом. После был осмотрен, поставлен диагноз и тяжесть состояния и отправлен в реанимацию куда и был госпитализирован"

  На самій копальні із журналістами спілкуватися відмовляються, а охоронці не дозволяють проводити зйомку. За юридичною адресою - офісу немає. Правоохоронці вже зацікавились приватною міні-копальнею. Дозвільні документи на видобуток корисних копалин у них є. Нині триває досудове слідство.

  Олександр Головчук, Прокурор міста Свердловська: "Получив результаты проверок контролирующих органов розбудили криминальне провадження. Нарушение трудового законодательства, люди рабо тали неоформленные. Сей час уже подтверждаються факты что данный человек работал и будет так же порушено криминальне провадження".

  Якщо ж слідство виявить злочин - правоохоронці обіцяють відкрити ще одне провадження за статтею "порушення правил техніки безпеки, які призвели до травмування на виробництві". Тоді керівникам підприємства загрожуватиме до 5 років позбавлення волі.

  Лілія Прокопенко, Віктор Прокопенко, Луганщина, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Від штормових вітрів потерпає Панама
  Наступний матеріал
  У Греції страйкують фермери
  Теги:
  Loading...