Більш як половина харчових продуктів у столиці непридатні до споживання

  Більш як половина харчових продуктів та майже вся вода у столиці непридатні до споживання - такі висновки Союзу споживачів України.

  Вони критикують керівництво міста та держави за недбальство і недотримання прав споживачів. За даними Союзу - на ринки міста та навіть у мережі супермаркетів безконтрольно потрапляє контрабандна продукція з-за кордону. Це продукти, що містять шкідливі речовини та ті, у яких закінчився термін придатності. Шкідливими й небезпечними для здоров`я називають понад сімдесят відсотків алкоголю. Не краща ситуація і в аптеках. Після перевірки - більшість ліків, які продають у Києві, фальсифіковані. Зважаючи на таку статистику громадська організація створила регіональний Київський осередок Союзу захисту прав споживачів та звернулася до Президента і Парламенту з вимогою втрутитися у ситуацію.

  Леонід Школьник, голова правління Союзу споживачів України: "Это згущеное молоко - не згущеное молоко, молоко это тоже не молоко, а молочный напиток. Ну, колбасу. Те, кто знают, вообще её не едят, потому что знают из чего ее делают. Эшалонами привозят контрабандное мясо. А то, что ножки Буша - мясо с Аргентины с Бразилии с прошедшим сроком годности. Значительная часть воды столичной не придатна для употребления. Так вот, поел, запил водичкой и принял лекарственные припараты".

  Попередній матеріал
  Секрети довголіття від столичного довгожителля (репортаж)
  Наступний матеріал
  В Брюсселі презентовано план модернізації української ГТС (репортаж)
  Теги:
  Loading...