Юрій Артеменко на рандеву 10.09.16 5 канал

Артеменко пояснив, чому за прогноз погоди можуть закрити телеканал

Службовець розповів, що саме має статися з телеканалом, аби держслужба позбавила його ліцензії

"Ну в нас є кілька фактів – це такі факти, як наприклад, відсутність мовлення протягом року, це два попередження, потім штрафи, потім звернення до суду, потім позбавлення ліцензії за, наприклад, розпалювання ворожнечі. Ми діємо відповідно до тих законів, які нам написав парламент", – розповів керівник Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Юрій Артеменко у програмі "Рандеву" на "5 каналі".

Голова Нацради наголосив, що підконтрольна йому служба успішно виконує покладені на неї завдання: "Є такі випадки, кажуть: "чому ви заборонили російський дитячий мультяшний канал?" Тому що вони між дитячими каналами показують прогноз погоди, де Крим є територією Росії. Вибачте, я живу в цій країні, Крим моя країна, тому ми забороняємо".

"Якщо російський телеканал порушує закон, якщо він показує заборонених осіб – це одна справа. Які там заборонені особи, як вони складалися – це окрема справа. Або якщо він порушив наші закони. Наприклад, у трансляції, коли транслюється російський канал, він не має рекламою перериватися. Якщо ми це бачимо, ми зупиняємо роботу цього каналу. І під це підпадає дуже багато каналів", – пояснив очільник.

У підсумку, Артеменко зазначив, що за два останніх роки, Нацрадою було закрито 70 супутникових російських каналів. Натомість з’явилося 34 українських.

Повну версію інтерв'ю читайте у матеріалі: Артеменко: Я кіноман. Каюсь – "піратствую", качаю торренти

 

Попередній матеріал
Брифінг речника МОУ з питань АТО Андрія Лисенка - відео
Наступний матеріал
Стало відомо ім'я нового президента УЄФА
Loading...

"Громадське радіо" отримає дозвіл на мовлення в окремих районах Донбасу - Артеменко

Контент телеканалів є слабким аргументом для позбавлення їх ліцензії - Артеменко

Перед сплеском насильства на Майдані з'являлися камери каналу "112 Україна" - Артеменко

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення безсильна в боротьбі з російською пропагандою – Артеменко