Стало відомо ім'я нового президента УЄФА

  Чеферін отримав 42 голоси із 55 можливих за підсумками голосування

  Словенець Александер Чеферін став новим головою Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА). Про це мовиться на офіційному сайті УЄФА, керівник головного футбольного органу Європи був обраний на Позачерговому Конгресі УЄФА в Афінах. Також функціонер автоматично став віце-президентом ФІФА.

  Так, Чеферін отримав 42 голоси із 55 можливих за підсумками голосування. Його головний конкурент Михаел ван Прааг (Нідерланди) набрав 13 голосів. Тим самим словенець став сьомим президентом Союзу після Еббе Шварца (Данія), Густава Відеркера (Швейцарія), Артеміо Франкі (Італія), Жака Жоржа (Франція), Леннарта Юханссона (Швеція) та Мішеля Платіні (Франція).

  Зазначимо, що новообраний глава УЄФА народився 13 жовтня 1967 року в Любляні, де закінчив місцевий університет у сфері юриспруденції. Також за свою кар'єру працював у сімейній адвокатській конторі та захищав права професійних спортсменів і спортивних клубів. Був директором фірми після свого батька.

  У словенському футболі Чеферін почав працювати в 2005 році зі співпраці з футзальним клубом Літія. З того ж часу був членом виконкому аматорської команди Любляна Лойерс. У період 2006-2011 років входив до правління люблінського клубу Олімпія.

  Попередній матеріал
  Артеменко пояснив, чому за прогноз погоди можуть закрити телеканал
  Наступний матеріал
  Лисенко: Бойовики обстріляли Зайцеве із гармат "Гіацинт-Б", загинув український боєць

  Помер 101-річний екс-президент ФІФА

  Названо ім’я нового президента ФІФА

  Корупційний скандал ФІФА триває: заарештовано екс-президента федерації футболу Перу

  Відсторонений за корупцію президент ФІФА: Путін – мій гарний друг і він дуже хотів, щоб чемпіонат світу пройшов у Росії