Архітектурна рада схвалила проект реконструкції НСК "Олімпійський"

  Проект реконструкції НСК "Олімпійський", який напередодні розглядала Містобудівна рада Києва, схвалила Архітектурна рада при Міністерстві регіонального розвитку.

  Однак, як і раніше суперечка виникла між чиновниками з мерії та урядниками через благоустрій площі довкола стадіону. В Міністерстві вважають - фінансувати облаштування прилеглої до "Олімпійського" землі має саме київська влада. Проте чиновники з мерії кажуть, в бюджеті на це немає грошей. Тому за територію довкола спортивної арени візьметься Мінсім`ї.

  Нагадаємо, 22-го квітня Містобудівна рада Києва схвалила проект реконструкції "Олімпійського" і вирішила розділити проекти реконструкції самого стадіону і благоустрою прилеглої території. Площа спорткомплексу зменшилася вдвічі. Кількість місць скоротилася з 77 до 69 тисяч. 


  Юрій Павленко, міністр у справах сім`ї, молоді та спорту: "Без сумніву Міністерство і буде. Бо підприємства які розміщені належать спортивному комплексу. Але є низка спірних питань, які треба врегулювати. Бо нажаль є претензії окремих приватних організацій на державну землю яку вони отримали незаконно". 

  Попередній матеріал
  Бізнес закликає Уряд звільнити від податків частину прибутку
  Наступний матеріал
  У Київраді створено Координаційну Раду
  Теги:
  Loading...