Бізнес закликає Уряд звільнити від податків частину прибутку

  Падіння ВВП на 20-25% відсотків у перші три місяці 2009-го - порівняно із відповідним періодом минулого року - такими є макроекономічні підрахунки вітчизняних підприємців. Вони стверджують - ситуація в критичному стані - і передусім через відсутність реальних законодавчих механізмів регулювання ринків в час кризи.

  Бізнес закликає Уряд забезпечити вчасне відшкодування ПДВ та взагалі звільнити від оподаткування частину прибутку, що йде на розвиток підприємства. Також - посприяти відновленню кредитування та підтримати малий і середній бізнес. Мовляв наразі навпаки - усі ініціативи Кабміну лише збільшують фіскальний тиск. А от з боку Уряду пояснюють - непопулярні кроки, зокрема і такі як збільшення відрахувань до пенсійного фонду за рахунок СПДшників обумовлені складною економічною ситуацією, утім напротивагу вже підготували низку законопроектів та постанов, що допоможуть підприємцям пережити кризу.

  Анатолій Кінах, президент УСПП: "Та уряд вводить то збільшення  акцизів  то надбавки тощо все це підриває підприємництво і провокує безробіття".

  Констянтин Ващенко, радник Прем`єр-міністра України: "Ми зараз готуємо до другого читання і вцілому Закон про антикиризову підтримку малого бізнесу, є орендні інніціативи".

  Попередній матеріал
  Через брак коштів на "Євробачення" Лобода заклала власну квартиру
  Наступний матеріал
  Архітектурна рада схвалила проект реконструкції НСК "Олімпійський"
  Теги:
  Loading...