Антитютюнову піцу приготували в Києві

  Антитютюнову піцу приготували в Києві. Страву зі знаком "Куріння заборонене" столичні ресторатори і офіціанти випікли на підтримку закону, що обмежує місця куріння.

  Уже з цієї неділі -16-го грудня у кав`ярнях, пабах та ресторанах забороняється курити. Не дозволяється і використання електронних сигарет чи куріння кальяна. Пускати дим також не можна буде на території закладів освіти, фізичної культури, охорони здоров`я та на зупинках громадського транспорту. За порушення - штраф: для власників закладів, від однієї до десяти тисяч гривень. Для тих, хто смалить - від 51-єї до 175-ти гривень. Утім, щоб не втратити відвідувачів, ресторатори обіцяють подбати про запеклих курців. Планують створити спеціальні місця на вході до закладів харчування.

  Ганна Гопко, координатор ГО "За вільну від тютюнового диму Україну": "Це досить не справедливо, коли молоді працівники кафе, барів та ресторанів, нічних клубів щодня по 8-10 годин змушені наражатися на неактивний вплив тютюнового диму. Цей закон фактично захищає їхні права, захищає 76% відвідувачів, які хотіли б ходити в кафе чи ресторан, але вони не можуть через те, що там накурено, смердить, і потім, крім того, що кашель, очі болять, голова, потрібно ще прати одяг".

  Павло Гачківський, ресторатор: "Мы оборудуем места для курильщиков возле заведения. Где можно будет посидеть со столами, обогревателями, поэтому это не значит, что мы наплевали на людей, которые курят".   

  Попередній матеріал
  Сумні аншлаги у столичних травмпунктах
  Наступний матеріал
  Журавський переслідує громадських активістів за поширення листівок проти нього [відео]
  Теги:
  Loading...