Журавський переслідує громадських активістів за поширення листівок проти нього [відео]

  Нардеп і автор "закону про наклеп" Віталій Журавський переслідує громадських активістів за поширення листівок проти нього. Про це заявляють активісти громадського руху "Відсіч". Кажуть - допитувати їх спеціально із Житомирщини до Києва приїжджають міліціонери. Та ще й просять давати розписку - не діяти проти депутата та Партії регіонів. Сам Віталій Журавський від закидів відхрещується.

  Під готелем "Турист", дільничий із Житомирщини зустрічається з громадською активісткою Катериною Чепурою. Так далеко, аж до Києва, міліціонер приїхав у важливій справі - допитати дівчину, чому вона поширювала листівки.

  Дільничий божиться - сам депутат заяву не писав. Справу порушили слідчі, коли розслідували факт перешкоджання діяльності журналіста. Порушень прав газетяра не виявили, а от кримінал у поширенні листівок знайшли.

  Юрій Вайнер, дільничий інспектор Коростишівського РВ УМВС України: "От листівка".

  Мирон Гордійчук, громадський активіст: "У мій гуртожиток приїхав капітан міліції".

  А це інший активіст - Мирон. Він також під час виборів агітував проти автора "закону про наклеп". За збігом обставин до нього теж приїжджав міліціонер. І теж із Житомирщини.

  Мирон Гордійчук, громадський активіст: "Він написав офіційне застереження, в якому мені забороняв займатись антигромадянською діяльністю проти партії регіонів і проти кандидатаа в депутата Журавського Віталія Станіславовича".

  Алла Ващенко, речниця УМВС України у Житомирській області: "Виніс застерження - ну взагалі то як запобіжний захід, а от щодо його форми то треба подивитись".

  У міліції розводять руками - мовляв справу закрили ще п`ятого грудня. А от чому підлеглі досі продовжують допити пояснити не можуть. Адвокати цьому дивуються.

  Олексій Ясюнецький, адвокат: "Мова йде про адміністративне правопорушення і мені чесно кажучи невідомом не були відомі на практиці, коли міліція із звичайної адмінки їздить в інше місто і відбирає пояснення тощо, я вважаю у міліції є набагато більш важливіші справи".

  Катерина та Мирон про причини надмірної активіності міліціонерів - здогадуються.

  Катерина Чепура, агромадська активістка: "Я думаю, що Журавський тисне на міліцію, таким чином нас залякати щоб ми більше не робили такого".

  Сам народний депутат від закидів відхрещується. До міліції, каже, не звертався.

  Віталій Журавський, народний депутат: "Вони не мали право говорити неправду про мене, вони говорили неправду про мене. Я на це не реагував. Ви хочете щоб я на це відреагував?"

  Азад Сафаров, Оксана Трокоз, Валерій Савицький, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Антитютюнову піцу приготували в Києві
  Наступний матеріал
  День ліквідатора аварії на ЧАЕС відзчають в Україні [відео]
  Теги:
  Loading...