АМК: "ВОЛЯ" необґрунтовано підвищує тарифи

  Тарифи на послуги кабельного зв`язку підвищені безпідставно. А компанія "Воля кабель" зловживає монопольним становищем на ринку. Так вирішив Антимонопольний комітет та порушив проти провайдера справу.

  За даними АМКУ з першого лютого цього року компанія "Воля кабель" підвищила вартість послуг на соціальний пакет з 18-ти до 24-х гривень, на пакет "Україна і світ" – з 33-х до 42-х і на пакет "Всесвіт" – з 59-ти до 69-ти гривень. Тож упродовж десяти днів АМКУ має передати матеріали справи порушникові. А наприкінці квітня мають ухвалити остаточне рішення щодо "Волі кабель". Тим часом у самій компанії нічого протиправного у підвищенні цін не бачать. Усі зміни пов`язують із падінням гривні.

  Олександр Мельниченко, в.о голови Антимонопольного комітету України: "Тарифи на послуги цього акціонернрго товариства щодо програмної послуги, яка надається киянам є необґрунтовано завищеними. І стадія дослідження перейшла в стадію розслідування, і закрите акціонерне товариство "Воля кабель" є відповідачем у справі".

  Аліна Сігда, керівник відділу РR: "Более половины всех затрат являются долларазависимыми, а мы работаем с зарубежными поставщиками, т.е. это и лицензия, и оборудование, и оборудование для модернизации, поскольку мы предоставляем дополнительные услуги нашим абонентам".

  Попередній матеріал
  Українські компанії не готові до процесів у міжнародних судах
  Наступний матеріал
  Під`їзди освітлять коштом рекламістів
  Теги:
  Loading...