Фесенко
Фесенко 5 канал

Альтернатива чи маніпуляція: Фесенко прокоментував законопроект 1210-1

  Читайте по-русски
  Він розповів про наслідки зміненого законопроєкту для малого бізнесу

  Новий альтернативний законопроект 1210–1 суттєво не відрізняється від оригіналу, це радше погіршена версія законопроекту 1210 про зміни до Податкового кодексу. Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

  За його словами, альтернативний законопроект передбачає, що у платників податків зменшуються права, а у фіскалів навпаки збільшуються.

  "Триває мильна опера з законопроектом 1210. Правда, для багатьох представників малого бізнесу в Україні вона може стати драмою", – пише Фесенко.

  "Це навіть погіршена копія законопроекту 1210. У платників податків зменшується кількість прав при проведенні перевірок. Забирається безліч пільг по оплаті податку на нерухомість, в тому числі пільги для гуртожитків, дитячих будинків, спортивних і дитячих установ. Разом з тим розширюються права для працівників фіскальних служб при проведенні перевірок. Немає практичних змін та по рентних платежах. Визначення первинної переробки залишилося без змін", – розкритикував фахівець альтернативний законопроєкт.

  Зокрема, Фесенко висловив думку, що законопроект 1210–1 писали фіскали, а не парламентарі. Їхні зауваження почули, а думки інших учасників робочої групи з доопрацювання цього законопроекту проігнорували.

  "Схоже, що першу скрипку в доопрацюванні цього законопроекту став грати пан Верланов, який очолює Податкову службу", – припустив він.

  "Ігри з альтернативним законопроектом 1210–1 є хитрим тактичним прийомом, імітацією плюралізму і нібито доопрацюванням базового законопроекту. На даний момент, на мій суб'єктивний погляд, обидва законопроекти (і 1210 і 1210–1) не відповідають суспільним інтересам і не повинні бути прийняті", – підсумував Фесенко.

  Попередній матеріал
  На святкування Рош ха-Шана до Умані прибув загін ізраїльських правоохоронців
  Наступний матеріал
  Верховний Суд "дав хід" скандальній справі Насірова – подробиці
  Теги: