Активісти з різних куточків України їдуть до Києва

  Активісти з різних куточків України -  напівдорозі до Києва. Лише зі Львова вночі до столиці рушила понад сотня автобусів та автівок з під будівлі облради.

   

  У той час ще  два десятки автомобілів рушили з Винників. Львівські, луцькі та івано-франківські водії з пасажирами поїхали суцільною колоною. Ще два десятки автівок приєднаються у Бродах. Вже за годину автоколона має прибути до Житомира,  там мають приєднатися нові люди – близько півсотні машин. Активісти прямують без  політичного супроводу.

  Микола Сахаревич: «Ми хочемо відстояти своє право на волевиявлення. І ми є народ вільний, і ми не раби. Злочинний уряд повинен піти у відставку».

  Олександр Жовква: «Скидати владу ту дурнувату, бо вже не сила терпіти тих уродів…то шо в Євросоюз не зайшли то одне, а вже з тою владою дальше… я собі не уявляю як той президент завтра буде керувати».

  Іван Спринський: «Це не обов’язково, що це має бути наша колона, якщо зараз буде йти трансляція, то люди, які сидять в себе вдома, то вони можуть в «Фейсбуці» і «Вконтактах» робити самостійні месиджі. І організовувати по десять, по двадцять машин. І абсолютно спокійно їхати також, не чекаючи будь-чиєї іншої організації».

  Попередній матеріал
  Майже половину необхідних підписів зібрала петиція до Білого дому з проханням допомогти українському народу мирно змістити чинний уряд
  Наступний матеріал
  З Івано-Франківська до Києва вирушила колона із 50 легкових автівок
  Теги:
  Loading...