З Івано-Франківська до Києва вирушила колона із 50 легкових автівок

  На Народне віче у столиці виїжджають з різних куточків України. Зокрема з Івано-Франківська опівночі виїхала  колона із майже  півсотні легкових автівок та мікроавтобусів.

   

  Активісти зібралися  за кілька годин через соціальну мережу,  автобусами вирішили не їхати, аби не привертати увагу ДАІвців. Водночас, власник  автівки оголошував кількість вільних місць і запрошував приєднатися.  Їхатимуть усі сформованою колоною до місця , де планують зустрітися з тернопільськими та львівськими активістами.  До столичного парку Шевченка прибудуть об 11 ранку. Там  приєднаються до учасників народного віче.

  Перший протестувальник: «Я подивився як б’ють дітей, бідних студентів наше майбутнє. Моїй дочці 21 рік. Вона могла бути там. Я зібрався і поїхав».

  Другий протестувальник: «У нас болить серце за братів наших, які там на Майдані і ми вирішили їх підтримати. Я зі своїми друзями троє нас - має бус під’їхати. Ще знайомі люди».

  Третій протестувальник: «Будемо добиратися власним автомобілем».

  Четвертий протестувальник: «Далі шлях веде до столиці. Кожний обласний центр має представити своїх так би мовити учасників. І разом ми можемо показати справжню силу України, саме у столиці України».

  Попередній матеріал
  Активісти з різних куточків України їдуть до Києва
  Наступний матеріал
  Окружний адміністративний суд о 4.00 год заборонив велелюдні акції у центрі Києва
  Теги:
  Loading...