Майже половину необхідних підписів зібрала петиція до Білого дому з проханням допомогти українському народу мирно змістити чинний уряд

  Майже половину необхідних підписів - менш ніж за добу - зібрала петиція до Білого дому з проханням допомогти українському народу мирно змістити чинний уряд, провести дочасні вибори і притягнути до відповідальності корумпованих можновладців. Натепер документ підписали понад 45 тисяч людей.

   

  Для того, щоби американська влада офіційно відреагувала на звернення - потрібно зібрати сто тисяч підписів за місяць. Підтримати вимоги авторів петиції може кожен охочий - для цього слід лише зареєструватися на сайті. Варто взяти до уваги - на сайті Білого Дому почали з’являтися-петиції-дублі, розпізнати їх можна за значно меншою кількістю підписів. Нагадаємо, напередодні необхідні сто тисяч підписів зібрало інше петиція до уряду США - з проханням заморозити закордонні рахунки Віктора Януковича, членів українського уряду та їхніх родичів, а також заборонити їм виїзд до США та ЄС.

  Попередній матеріал
  Українська громада Лондона засудила надмірне застосування сили проти мітингарів на Майдані Незалежності
  Наступний матеріал
  Активісти з різних куточків України їдуть до Києва
  Теги:
  Loading...