29 вересня у Києві відзначать Всесвітній день серця

  Всесвітній день серця відсвяткують 29 вересня у столиці. Цього дня на Хрещатику складуть символічний "кошик здорового серця".

  П`ять міст, серед яких - Київ, Черкаси, Ужгород, Херсон та Дніпропетровськ, представлять корисний для серця продукт, характерний для їхнього регіону. Мета акції - привернути увагу до серцево-судинних захворювань, кількість яких в Україні стрімко зростає. Також протягом тижня у поліклініках обласних центрів усі охочі зможуть виміряти свій артеріальний тиск та отримати консультації відповідних фахівців.

  Олександр Толстанов, заступник голови МОЗ України: "Статистика захворювань в переважній більшості країн і причина, на жаль, смертності від захворювань - перше місце мають серцево-судинні. Найголовнішим є попередити захворювання".

  Аліна Севастюк, керівник програми "Серця": "Особливість цієї акції  в тому, щоби кожна область, яка буде брати участь, вона запропонувала самостійно. І ми не говоримо їм, що вибирати. Вони, як фахівці-медики, знаючи, що буде в цьому саме регіоні корисним, вони пропонують цей перелік".

  Попередній матеріал
  Поблизу Троєщини будівельники перетворили лісосмугу на сміттєзвалище [відео]
  Наступний матеріал
  Цьогоріч на Криті безкоштовно відпочили до 500 талановитих дітей області
  Теги: