Цьогоріч на Криті безкоштовно відпочили до 500 талановитих дітей області

  165 дітлахів повернулися з Криту. На острові школярі відпочивали задарма, в рамках домовленості між губернаторами Київщини Анатолія Присяжнюка та острова Крит - Ставроса Арнаутакіса.

  Безкоштовний відпочинок отримали талановиті діти області. Головно, це призери різноманітних конкурсів та олімпіад, учасники вокальних, хореографічних та спортивних секцій. Загалом, упродовж літа на грецькому острові оздоровилося півтисячі школярів.

  Вікторія Касьян, чемпіонка з велоспорту: "Дуже хочеться назад повернутится, дуже нам сподобалося".

  Наталія Чаван, призерка районних олімпіад з фізики та математики: "Неймовірні враження, я навіть передати не можу, що я відчуваю. Найбільше запам`яталося, як ми сходили в аквапарк. Ми з 10-ти ранку до 5-ї вечора - ми цілий день були на горках. І це було так шалено".

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Ми пішли по тому шляху, що надати таку послугу саме талановитим дітям. Для того, щоби й інші діти стремилися бути талановитими, чи навчатися гарно і ставати переможцями міжнародних чи українських олімпіад, чи спортсменом бути. Ми не обділяємо й решту дітей - 135 тисяч дітей в цьому році були оздоровлені на Київщині".

  Попередній матеріал
  29 вересня у Києві відзначать Всесвітній день серця
  Наступний матеріал
  У Білій Церкві стартував танцювальний марафон
  Теги: