Поблизу Троєщини будівельники перетворили лісосмугу на сміттєзвалище [відео]

  Поблизу столичного масиву Троєщина місцеві грибники воюють з будівельниками. Ті вподобали сусідню лісосмугу й перетворили її на сміттєзвалище. Мешканці нарікають - мовляв, порушники не лише псують навколишню природу, а ще й незаконно вивозять пісок. На слід таких спритників натрапили інспектори з благоустрою, і пообіцяли - цього разу порушники без штрафу не залишаться.

  Для киянки Людмили лісок поблизу столичного масиву Троєщина - улюблене місце для прогулянки і для "тихого полювання". Від грибів тут, каже жінка, очі розбігаються.

  Людмила: "Рядовка. Вешенка попадается, шампиньоны попадаются. Ну, я тут рядом живу и поэтому я тут как зарядку делаю, пробежаться, ну и заодно я грибник - грибы собираю".

  Та грибні краєвиди попсували ось ці кучугури сміття. Непотріб частенько сюди звозять чи то будівельні фірми, чи то кияни, як на звалище - бідкаються місцеві. Кажуть - жалілися вже й у мерію. Та сміття, як лежало - так і лежить.

  Людмила: "Я в мэрию позвонила, пожаловалась. Они ответили, среагировали быстро. Шлагбаум поставили, вроде бы уже не вывозят. Но они, я смотрю, открывают - видимо, за деньги, платят. И машины едут, как вывозили мусор, так и вывозят".

  Накидали багато - від будматеріалів до звичайних пластикових пляшок. Вантажівки вподобали місцину і не гребують скидати сміття чи не щодня - підіймають галас місцеві. Інспектор "Київблагоустрою" Василь Біньковський фіксує чергове звалище на фотоапарат. І розводить руками - піймати порушників "на гарячому" вдається не завжди. Та як зловлять - без штрафу не викрутяться.

  Василь Біньковський, інспектор КП "Київблагоустрій": "Скорее всего вывозят либо ночью, либо на выходных. По мере того, если выявляем нарушителей - составляем административные протоколы и приглашаем людей на комиссию, там где людям выставляют штраф".

  За таку купу сміття в лісосмузі порушник зобов`язаний сплатити штраф у розмірі 850 гривень - кажуть інспектори. Додають - грішать не лише забрудненням території, а й незаконним видобутком піску. А це вже розцінюють, як пошкодження зеленої зони.

  Світлана Одаренко, Ганна Рибалка, Максим Петраков, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  АМКУ: ціни у столичних супермаркетах зросли через змову власників
  Наступний матеріал
  29 вересня у Києві відзначать Всесвітній день серця
  Теги: