У Шепетівці вдосконалюють систему "Град" для української армії

  "Шепетівський ремонтний завод" модернізує реактивну систему "Град" для української армії. Про це повідомляє прес-служба " Укроборонпрому".


  "Частини Ракетних військ і артилерії Збройних сил України найближчим часом отримають вдосконалені зразки реактивних систем залпового вогню. Модернізацію реактивних систем залпового вогню "Град" до рівня "Бастіон-1" виконує ДП "Шепетівський ремонтний завод", що входить у ГК "Укроборонпром", - йдеться в повідомленні.

  Відомство зазначає, що максимальна дальність стрільби в базовій версії БМ-21 - 20,5 км, мінімальна - 5 км. В модернізованому варіанті БМ-21 "Бастіон" допускається використання нових боєприпасів. Таким чином, дальність стрільби досягає 40 км, що істотно покращує тактико-технічні характеристики виробу.

  Бойові комплекси розроблені у двох версіях: КрАЗ-6322РА "Бастіон-І" з довгою шасі 8,5 м і КрАЗ-6322РА "Бастіон-ІІ" з шасі 9,2 м. Основна відмінність "Бастіону-ІІ" - система швидкого перезаряджання (СБП). На машині, в спеціальних відкритих обоймах, знаходяться 40 додаткових реактивних снарядів. З використанням СБП процес перезаряджання займає близько 2-х хвилин. Без неї на це йде близько 7 хв.

  Попередній матеріал
  На Київщині перекрили трасу - протестували проти викидів ТЕС
  Наступний матеріал
  ОБСЄ офіційно визнала Росію окупантом Криму