Фото interaksyon.com

Україна посіла 81 місце за розвитком інформаційно-комунікаційних технологій

  Україна посіла 81-е місце в світі за рівнем розвитку інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), втративши 8 позицій порівняно з торішнім показником (у 2013 році в рейтингу Україна посідала 73-е місце).


  Про це йдеться в доповіді "Глобальний звіт про розвиток інформаційних технологій – 2014", складеній Всесвітнім економічним форумом (ВЕФ), повідомляє УНІАН.

  Згідно із звітом, при формуванні рейтингу організація розрахувала "Індекс мережевої готовності", який характеризує рівень розвитку ІКТ у 148 країнах світу.

  Очолюють рейтинг, як і торік, Фінляндія, Сингапур і Швеція. На четвертому місці опинилися Нідерланди, далі йде Норвегія.

  При цьому серед країн СНД лідирує Азербайджан, який піднявся на 49-е місце з 56-го роком раніше. За ним йде Росія, що посідає 50-е місце (у 2013 році посідала 54-е).

  Останнє місце в рейтингу ВЕФ посідає Республіка Чад, яка опустилася з 142-го місця минулого року на 148-е.

  Всесвітній економічний форум (ВЕФ) — швейцарська неурядова організація, найвідоміша організацією щорічних зустрічей у Давосі. Форум було створено в 1971 році. Членами ВЕФ є близько 1000 великих компаній і організацій з різних країн світу.

  Індекс мережевої готовності (Networked Readiness Index) вимірює рівень розвитку ІКТ за 53 параметрами, об'єднаними в три основні групи: наявність умов для розвитку ІКТ, готовність громадян, ділових кіл і державних органів до використання ІКТ, рівень використання ІКТ у громадському, комерційному і державному секторах.
  Попередній матеріал
  Міліція на Сході саботує накази Києва
  Наступний матеріал
  У Черкасах встановлять рекорд із колективного присідання