фото korrespondent.net

Twitter подав у суд на американську владу

  Компанія Twitter подала до суду на владу США через закони про нагляд у мережі, які, на її переконання, суперечать американській Конституції.


  Про це повідомляє "ВВС Україна".

  Відповідно до чинного законодавства, Twitter не може розкрити певну інформацію про державні запити щодо даних користувачів, які стосуються національної безпеки.

  Компанія заявляє, що це порушує право на свободу слова, закріплене у першій поправці до Конституції США.

  Як пояснив представник компанії, вони подали позов, щоб змусити владу бути більш прозорою щодо запитів на особисті дані.

  "Ми вважаємо, що, згідно з першою поправкою, ми маємо право відповідати на стурбованість наших користувачів та повідомлення влади США та оприлюднювати інформацію про масштаби контролю влади", - наголосив адвокат компанії Бен Лі у своєму блозі.

  У вівторок Twitter подала позов проти Міністерства юстиції та Федерального бюро розслідувань США до суду в штаті Каліфорнія.

  У квітні компанія надала американській владі доповідь про прозорість і дозволила її оприлюднити, однак урядовці не стали публікувати звіт компанії. У цій доповіді містилася інформація про запити щодо інформації користувачів, які стосувалися національної безпеки.
  Попередній матеріал
  США готують програму щодо надання летальної допомоги України
  Наступний матеріал
  За час припинення вогню на Донбасі загинули 64 українські військові - МЗС
  Теги:
  Loading...