Фото vz.ua

США готують програму щодо надання летальної допомоги України

  Сполучені Штати хочуть бачити Україну сильною державою з обороноздатною армією, і готові максимально у цьому допомагати.


  Про це в середу заявив помічник міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Дерек Шоллей під час свого виступу у Вашингтоні, пише "Голос Америки".

  За його словами, раніше Захід не робив достатнього, щоби підготувати українське військо.

  "Незважаючи на те, що Україна була партнером НАТО упродовж кількох років, незважаючи на те, що Україна співпрацювала з нами в Іраку, Косові, ми, США, на жаль не мали з Україною міцних стосунків у сфері оборони. Під час свого візиту Порошенко говорив з нами про нагальні потреби України. Ми вже допомагаємо Україні. Лише цього року ми надали спорядження на суму в $116 млн. Це і бронежилети, і прилади нічного бачення, і форма, і багато чого іншого", - наголосив він.

  "Так, Порошенко просив нас про летальну допомогу. Ми вирішили не надавати її на даному етапі. Ми працюємо над програмою, яка може привести і до надання летальної допомоги. Ми хочемо і робимо чимало. Ми також тиснемо на наших партнерів допомогти Україні. Ми не кидаємо Україну напризволяще. Ми також працюємо над тим, щоб відновити українські військово-морські сили. Ми хочемо бачити Україну та її армію сильними", - запевнив Шоллей.
  Попередній матеріал
  В зону АТО їде гуманітарна допомога з Варшави
  Наступний матеріал
  Twitter подав у суд на американську владу
  Теги:
  Loading...