5.ua

Для iPhone 6 планують збільшити розмір кишень на джинсах

  Виробники джинсового одягу уважно стежать за змінами на ринку смартфонів, і частина з них розглядає можливість збільшення кишень на всесвітньо відомих штанах для того, щоб в них поміщалися нові смартфони від Apple зі збільшеним екраном.


  Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на сайт TJournal.

  За словами дизайнера Lee Jeans Вітні Нірі, компанія почала обговорювати розмір кишень після презентації iPhone 6 Plus, проте поки не прийняла конкретних рішень.

  Головний дизайнер жіночого одягу в J. Crew Том Мора зазначив, що під час розробки дизайну компанія "намагається продумати всі аспекти життя покупців – і зміни на ринку мобільних пристроїв не є винятком. Компанія думає про всі ці деталі – чи то впровадження нових технологічних аксесуарів для iPhone 6 або спеціальні внутрішні кишені, в яких можна носити різні планшети".

  Тим часом представники таких марок, як American Eagle і LL Bean, заявили, що багато їхніх моделей, призначених для чоловіків і для активного відпочинку, вже мають досить великі кишені для того, щоб в них помістився iPhone 6 і навіть iPhone 6 Plus.

  В American Eagle також зазначили, що фірма оцінює ситуацію з жіночими моделями джинсів, кишені на яких зазвичай менші за розміром.

  Раніше покупці нових моделей смартфонів Apple скаржилися на те, що їх корпус згинається від носіння в кишенях. Представники компанії виступили на захист своїх пристроїв, відзначивши, що лише 9 споживачів повідомили про те, що iPhone 6 Plus деформувався при використанні.
  Попередній матеріал
  Рибка знову може стати у воротах української футбольної збірної
  Наступний матеріал
  У Кам’янці-Подільському прикрасили "вишиванкою" міські перехрестя