5.ua

Автосалони створюють самооборону від бойовиків на Сході України

  Через збільшення кількості випадків захоплення автомобілів з ​​автосалонів Всеукраїнська асоціація автоімпортерів та автодилерів (ВААІД) вирішила організувати самооборону для захисту майна та співробітників. Відтепер автосалони будуть протистояти розбою спільно, пише на своїй сторінці Facebook директор ВААІД Олег Назаренко.


  Він зазначив, що у дирекції асоціації прийняли рішення обмінюватися інформацією про погіршення криміногенної ситуації, а також вживати можливих заходів безпеки для забезпечення збереження авто, що знаходяться в неспокійних регіонах України. Також ВААІД збирається забезпечити взаємодопомогу між охоронними структурами і налагодити можливий виїзд "тривожних груп" у місця де потрібна їх допомога.
  "Всі розуміють , що грабежі і мародерства – це загальна проблема: сьогодні "наїдуть" на один автосалон, і якщо допомоги не буде , то завтра те буде і на інших", – пише Назаренко.

  Він також підкреслив, що за останній час озброєні бойовики викрали вже кілька десятків нових автомобілів без номерів з точок продажу. На 20 автомобілів були пограбовано автосалони у Донецьку, і ще 17 у Горлівці.
  Попередній матеріал
  Влада має намір розмовляти з терористами "мовою сили"
  Наступний матеріал
  Атмосферний фронт з Європи несе тепло до всієї України
  Теги:
  Loading...