Зухвале вбивство розслідує поліція Нью-Йорка

  Зухвале вбивство розслідує поліція Нью-Йорка. У центрі Манхеттена - невідомий застрелив 31-річного чоловіка.

  Постраждалий йшов центром Нью-Йорка, зловмисник підійшов до жертви ззаду і вистрілив упритул. Потому - сів  у авто і полишив місце злочину. Мотиви вбивства і особу нападника - поліцейські досі не встановили. З`ясовують і особу жертви. Відомо, що загиблий приїхав до міста з Лос-Анджелеса. Напад на перехожого серед білого дня викликав чималий резонанс серед місцевого населення та численних туристів.

  Керолін Вагнер, туристка: "Зазвичай ми, гості Нью-Йорка, почуваємося у безпеці. Ніколи б не подумала, що тут може статися щось таке. Ми шоковані. Адже вулицями міста увесь час гуляють тисячі туристів, і жертвою нападника міг стати хто завгодно. Спочатку, коли ми побачили тіло на тротуарі, подумали, що тут знімають кіно. А потім з`ясувалося, що усе  було насправді, і це жахливо!"

  Сумпіціо Родрігез, комендант сусідньої будівлі: "Я почув щось на зразок пострілу. Але уваги на це не звернув - місто зазвичай сповнене незрозумілих звуків. А вже за дві хвилини прибіг хтось з перехожих і розповів, що просто за рогом посеред білого дня застрелили людину".

  Попередній матеріал
  Державне таксі дурить іноземців [відео]
  Наступний матеріал
  Чавесу лишилося жити кілька місяців
  Теги:
  Loading...