Чавесу лишилося жити кілька місяців

  Уго Чавесу лишилося жити кілька місяців. Про це в інтерв`ю колумбійському радіо заявив венесуельський лікар Хосе Рафаель Маркіна. А терміновий від`їзд президента у Гавану - пояснив серйозним погіршенням стану здоров`я лідера і передрік: фатальна розв`язка настане вже у квітні.

  Напередодні Уго Чавес прибув на Кубу для нової операції. Його боротьба з онкозахворюванням триває вже майже два роки. За цей час Уго вже кілька разів заявляв про повне одужання. Втім, нещодавно - назвав ім`я свого можливого наступника. До здоров`я Чавеса - прикута увага усієї Латинської Америки. У Венесуелі - провели масові молебні за здоров`я президента. Щоби відвідати недужого - з незапланованим візитом на Кубу - прибув президент Еквадору.

  Рафаель Корреа, президент Еквадору: "Увесь народ Еквадору висловлює солідарність з Уго Чавесом і шле йому свої щирі обійми і підтримку. Чавес - історична особа, великий президент, незвичайна людина і гарний друг. Він не самотній у своїй боротьбі і ми віримо у його одужання. Нехай живе Венесуела і її лідер!"

  Попередній матеріал
  Зухвале вбивство розслідує поліція Нью-Йорка
  Наступний матеріал
  Новий забіг напівоголених Санта-Клаусів у Бостоні
  Теги:
  Loading...